Personeel

Personeel Dienstencentrum

 

Tamara Geeraerts tamara@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 85
Directeur Dienstencentrum   +32 (0)479 88 80 78
> Algemene werking - Financieën - G-badminton - Sportclubondersteuning  
     
Jo Van Damme jo@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 81
Directeur Topsport   +32 (0)478 20 56 68
> Eindverantwoordelijke TSD en TSS - Medisch verantwoord sporten  
     
Riet Janssens riet@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 84
Verantwoordelijke Reglementen   +32 (0)475 50 48 18
> Personeelbeheer - Verzekeringen - Reglementen  
     
Mercedes Van den Eynde mercedes@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 86
Verantwoordelijke Competitieve aspecten
> Tornooien - Competitie - Ranking - Ledenbeheer  
     
Arno Boonants arno@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 83
Verantwoordelijke Opleidingen & Bijscholingen   +32 (0)479 28 18 60
> Opleidingen - Bijscholingen - Sportkampen  
     
Koen Mutton koen@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 87
Verantwoordelijke Events / Recreatie / Jeugd   +32 (0)497 25 20 84
> Evenementen - Recreanten - Jeugd - Externe communicatie - Uitleendienst - Ethisch verantwoord sporten

 

Personeel Topsport

 

Wouter Claes wouter@badmintonvlaanderen.be +32 (0)477 85 44 75
Coach Elite / TBV    
     
Nathalie Descamps nathalie@badmintonvlaanderen.be +32 (0)476 23 17 70
Coach U17 / TBV    
     
Lander Dircken lander@badmintonvlaanderen.be +32 (0)495 62 49 83
Coach Fysiek / TBV    
     
Jürgen Wouters jurgenwouters@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 81 44 79
Coach U19 / Assistent Coach Elite    
     
Marijn Put marijn@badmintonvlaanderen.be +32 (0)472 81 44 49
Coach U13 U11 / TBV