Personeel

Personeel Dienstencentrum

 

Tamara Geeraerts tamara@badmintonvlaanderen.be  +32 (0)3 287 83 85
Directeur Dienstencentrum   +32 (0)479 88 80 78
> Algemene werking - Financieën - G-badminton - Sportclubondersteuning  
     
Jo Van Damme jo@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 81
Directeur Topsport   +32 (0)478 20 56 68
> Eindverantwoordelijke TSD en TSS - Medisch verantwoord sporten  
     
Greet Jansen greet@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 80
Verantwoordelijke Communicatie  
> Externe communicatie - Pers - Ledenbeheer - Uitleendienst  
     
Riet Janssens riet@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 84
Verantwoordelijke Personeelbeheer  
> Personeelbeheer - Verzekeringen - Reglementen  
     
Ed Van Den Eijnde ed@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 87
Verantwoordelijke Competitieve aspecten  
> Tornooien - Competitie - Ranking - YBJMC - Jeugdbadminton+  
     
Mercedes Van den Eynde mercedes@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 86
Verantwoordelijke Sportkampen / Medewerker Competitieve aspecten
> Sportkampen - Ondersteuning competitieve aspecten  
     
Bart Verschueren bart@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 87
Verantwoordelijke Evenementen / Sponsoring +32 (0)486 76 28 03
> Evenementen - Sponsoring - Infrastructuur  
     
Arno Boonants arno@badmintonvlaanderen.be

+32 (0)3 287 83 83

+32 (0)479 28 18 60

Verantwoordelijke Opleidingen  
> Opleidingen - Bijscholingen  
     
Koen Mutton koen@badmintonvlaanderen.be +32 (0)3 287 83 83
Verantwoordelijke Recreatie, jeugd & events
> Recreanten - Jeugd - Events - Ethisch verantwoord sporten  

 

 

Personeel Topsport

 

Wouter Claes wouter@badmintonvlaanderen.be +32 (0)477 85 44 75
Coach Elite U19 / TSS    
     
Nathalie Descamps nathalie@badmintonvlaanderen.be +32 (0)476 23 17 70
Coach U17 / TSS    
     
Lander Dircken lander@badmintonvlaanderen.be +32 (0)495 62 49 83
Coach Fysiek / TSS    
     
Koen Verleyen koentje_v@hotmail.com +32 (0)485 62 30 66
Coach U15    
     
Birger Abts birger@badmintonvlaanderen.be +32 (0)478 67 64 55
Coach U13 U11 / TSS    

 

 

Personeel Pooltrainers

Birger Abts

 

 

Jeroen Verhulst

 

 

Patrick Delarue

 

 

Sven van Delsen

 

 

Benjamin Braem