Tornooi Kalender - 2015

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 janVVBBC - W&LBJMC Brons-9 -11 -13 -15Veltem
3-4 janDe NekkerStandardB1 B2 C1 C2 DMechelen
10 janDe BokkerijderB1 B2 C1 C2 DOverpelt
10-11 janStekeneB1 B2 C1 C2 DStekene
17 janHerne-9 -11 -13 -15 -17 -19Herne
17-18 janBrugseA B1 B2 C1 C2 DBrugge
24 janSmash (A)B1 B2 C1 C2 DEkeren
24-25 janHebadStandardB1 B2 C1 C2 DHeusden Zolder
24-25 janVVBBC - TienenBJMC Zilver-11 -13 -15Tienen
31 jan-1 febBK EliteTopA

februari 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7-8 febPK jeugd VVBBCBJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19
7-8 febPK jeugd PBOBJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19
7-8 febPK jeugd PBABJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19
7-8 febPK jeugd WVBFBJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19
7-8 febPK Badminton LimburgBJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17 -19Dilsen
14 febEK gemengde ploegenLeuven
14-15 febOmbesaB1 B2 C1 C2 DBrugge
14-15 febLeobadB1 B2 C1 C2 DLeopoldsburg
14-15 febThe Flying ShuttlesStandardB1 B2 C1 C2 DZaffelare
14-15 febHalleStandardA B1 B2 C1 C2 DHalle
14-15 febBrasschaatStandardB1 B2 C1 C2 DBrasschaat
21-22 febNationaal Kampioenschap Jeugd (Bobad)-11 -13 -15 -17 -19Bocholt
28 febDrop Merchtem-9 -11 -15 -15 -17 -19Merchtem
28 feb-1 mrtDibadA B1 B2 C1 C2 DDilsen-Stokkem
28 feb-1 mrtTienenB1 B2 C1 C2 DTienen
28 feb-1 mrtBarlokeB2 C1 C2 DLombardsijde
28 feb-1 mrtBuggenhoutStandardB1 B2 C1 C2 DBuggenhout

maart 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 mrtNeerpeltB1 B2 C1 C2 DNeerpelt
7-8 mrtWaregemA B CWaregem
7-8 mrtRijkerackB1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
7-8 mrtChallenge WetterenStandardB1 B2 C1 C2 DWetteren
14 mrtPBO PolderbosBJMC Brons-9 -11 -113 -15De Pinte
14-15 mrtDrop MerchtemStandardB1 B2 C1 C2 DMerchtem
28 mrtNero's Hoeilaart-9 -11 -13 -15 -17 -19Hoeilaart
28-29 mrtAmateursTopA B C1 C2 DBorgerhout

april 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-5 aprOudegem (Ros Beiaard Badminton Cup)A B1 B2 C1 C2 DDendermonde
4-5 aprSportif EernegemB1 B2 C1 C2 DEernegem
4-6 aprJot OlveBJMC Gold-11 -13 -15 -17Edegem
11-12 aprDropshotA B1 B2 C1 C2 DHouthalen
11-12 aprDanlieB1 B2 C1 C2 DHamme
18-19 aprRoeselareB1 B2 C1 C2 DRoeselare
18-19 aprBeverenStandardB1 B2 C1 C2 DBeveren-Waas
25-26 aprLokerenA B1 B2 C1 C2 DLokeren
25-26 aprIzegemseB1 B2 C1 C2 DIzegem
25-26 aprBelgisch Kampioenschap Senioren (Poona Mortsel)+35 +40 +50 +55 +60 +65Mortsel

mei 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 meiLeobadB1 B2 C1 C2 DLeopoldsburg
2 mei4 GhentStandardB1 B2 C1 C2 DMariakerke
9-10 meiDilbeekStandardB1 B2 C1 C2 DBelgië
9-10 meiVarsenareB1 B2 C1 C2 DJabbeke
16-17 meiIPJO (PBO)-11 -13 -15 -17Wachtebeke
23-24 meiOpbadStandardB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek

juni 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 junThudinienC1 C2 DThuin
6-7 junBoraineA B1 B2Saint-Ghislain
13-14 junRixensartA B1 B2Rixensart
20-21 junLe LogisB1 B2 C1 C2 DWoluwé-Saint-Lambert
20-21 junLe Logis-9 -11 -13 -15Woluwé-Saint-Lambert
20-21 junPL VolanteStandardB1 B2 C1 C2 DEmbourg
21 junJembad-9 -11 -13 -15 -17Jemelle
27-28 junValeureux liegoisC1 C2 DLuik
27-28 junBC SoigniesStandardB1 B2 C1Soignies
27-28 junBiersetStandardB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne
27-28 junWaterlooTopA B1 B2 C1Waterloo

juli 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 julMalmedyTopB1 B2 C1 C2 DMalmedy

augustus 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
8-9 augFlemish Summer Badminton Tournament (Challenge Wetteren Bc)A B1 B2 C1 C2 DWetteren
22-23 aug38ste Nationaall Tornooi Antverpino Kon BcB1 B2 C1 C2Berchem
22-23 augGrâceB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne
29-30 augBadminton Bertrix Club 92A B1 B2Bertrix
29-30 augPlumulatornooi 2015B1 B2 C1 C2 DBornem

september 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 sepZwijndrechtA B1 B2 C1 C2Zwijndrecht
5-6 sepBC GeraardsbergenB1 B2 C1 C2 DGeraardsbergen
5-6 sepPlume StephanoiseB1 B2 C1 C2 DCéroux-Mousty
5-6 sepSeraingB1 B2 C1 C2 DSeraing
5-6 sepYonex Belgian Junior Master Brons LokerenBJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17Lokeren
9-12 sepYonex Belgian InternationalBEALeuven
12-13 sepBC MarcheA BJemelle
18-20 sep22nd International Tournament Bc De PluimplukkersA B1 B2 C1 C2 DGent
18-20 sepBelgian JuniorBE-19Herstal
19-20 sepYonex Belgian Junior Master Zilver Badminton LimburgBJMC Zilver-11 -13 -15Dilsen
19-20 sepBc Villers-WanzeB1 B2 C1 C2 DVillers-le Bouillet
19-20 sepBadagrezB1 B2 C1 C2 DGrez-Doiceau
26-27 sepInt. poule tornooi BrasschaatB1 B2 C1 C2 DBrasschaat
26-27 sep9de Intn. tornooi BC TieltB1 B2 C1 C2 DTielt
26-27 sepBeaumontB1 B2 C1 C2 DBeaumont
26-27 sepLe LogisA B1 B2 C1 C2 DSint Lambrechts Woluwe

oktober 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-4 okt25th Intn.Tournement Drive BCA B1 B2 C1 C2 DDendermonde
3 oktNero's BC jeugdtornooi-9 -11 -13 -15 -17Hoeillaart
3 oktOpbad (dubbel tornooi)B1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
3 oktYonex Belgian Junior Master Brons Gitse 2015BJMC Brons-9 -11 -13 -15Gits
3-4 oktBC Cardinal MercierB1 B2 C1 C2 DEigenbrakel
3-4 oktAthois Le VolantB1 B2 C1 C2 DMeslin l'Evèque
3-4 oktLiège BCB1 B2 C1 C2 DLuik
10 oktYonex Belgian Junior Master Brons Georges RogiersBJMC Brons-9 -11 -13 -15Berchem
10-11 oktDe Treffers OverijseB1 B2 C1 C2 DOverijse
10-11 okt22ste Leietornooi - Latem-De PinteB1 B2 C1 C2 DSint-Martens-Latem
10-11 oktNivellesB1 B2 C1Nijvel
10-11 oktBaf FernelmontB2 C1 C2Fernelmont
10-11 oktBastogneA B1 -9 -11 -13 -15 -17Bastogne
10-11 oktNBC HuyC1 C2 DHuy
17-18 oktRoyal AntwerpA B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
17-18 oktMont sur MarchienneB2 C1 C2 DMont sur Marchienne
17-18 oktRixensartB1 B2 C1 C2 DRixensart
17-18 oktCoq MosanC1 C2 DHerstal
17-18 oktWellinC1 C2 DWellin
24 oktYonex Belgian Junior Master Brons De BokkerijderBJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17Overpelt
24-25 okt34ste Intn. tornooi DZ 99B1 B2 C1 C2 DZwevegem
24-25 oktBACSS nationaalB1 B2 C1 C2 DMerksem
24-25 oktSaiveB1 B2 C1 C2 DLuik
24-25 oktWaterlooC2 DWaterloo
24-25 oktWaterloo jeugd-11 -13 -15Waterloo
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap VVBBCA B1 B2 C1 C2 DMachelen
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap WVBFA B1 B2 C1 C2 DRoeselare
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap LimburgA B1 B2 C1 C2 D + rollersBocholt
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap PBOA B1 B2 C1 C2 DStekene
31 okt-1 novProvinciaal Kampioenschap PBAA B1 B2 C1 C2 DZwijndrecht
31 okt-1 novSint JobB1 B2 C1 C2 DUkkel
31 okt-1 novChimayA B1 B2 C1 C2 DChimay
31 okt-1 novOupeyeB1 B2 C1 C2 DOupeye

november 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 novBlauwput jeugdtornooi-9 -11 -13 -15 -17Kessel Lo
7 novYonex Belgian Junior Master Brons DanlieBJMC Brons-9 -11 -13 -15Hamme (OVL)
7-8 novHuirtuits DropkeB1 B2 C1 C2 DHerenthout
7-8 novLFBB kampioenschappenA B1 B2 C1 C2 DLouvain la Neuve
14-15 novIntn. tornooi Wit Wit RonseB1 B2 C1 C2 DRonse
14-15 novDijlevalleiA B1 B2 C1 C2 DKessel Lo
14-15 novLovervalC1 C2 DLoverval
14-15 novVerviersA B1 B2Verviers
14-15 novBeaumont-9 -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Beaumont
14-15 novJodoigneB1 B2 C1 C2 DGeldenaken
14-15 novYonex Belgian Junior Master Zilver IeperBJMC Zilver-11 -13 -15Ieper
21-22 novGraceA B1 B2 C1Grace Hollogne
21-22 novSportsaB1 B2 C1 C2 DAuvelais
21-22 novAA drink Cup Badminton VlaanderenA B
21-22 novK2C1 C2 DBraine le Comte
22 novWolvertem jeugdtornooi-9 -11 -13 -15 -17Meise
28 novBobad pouleB1 B2 C1 C2 DBocholt
28 novWaremmeC1 C2 DWaremme
28 novYonex Belgian Junior Master Brons EnghienBJMC Brons-9 -11 -13 -15Edingen
28-29 novJembadC1 C2 D (poules)Jemelle
28-29 novKraainemB1 B2 C1 C2 DKraainem
28-29 novPlume BoraineA B1 B2 C1Saint-Ghislain
29 novWaremme-11 -13 -15 -17Waremme

december 2015

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 decCineyB1 B2 C1Ciney
5-6 decBaf FernelmontC2 D -9 -11 -13 -15Fernelmont
5-6 decHerneA B1 B2 C1 C2 DHerne
12-13 decValeureux LiegoisB1 B2 C1 C2 DGrivegnee
12-13 decNamurB1 B2 C1 C2 DNamen
12-13 decBad 79 jeugdtornooi-9 -11 -13 -15Anderlecht
12-13 decBad 79 veteranenV1 V2 V3Anderlecht
19 decYonex Belgian Junior Master Brons VerviersBJMC Brons-9 -11 -13 -15Spa
19-20 decDe MintonsB1 B2 C1 C2 DSint Niklaas
19-20 decTots KeerbergenB1 B2 C1 C2 DKeerbergen
19-20 decKersttornooi TorhoutA B1 B2 C1 C2 DTorhout
26-27 decGullegemB1 B2 C1 C2 DGullegem