Tornooi Kalender - 2017

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 janYonex Belgian Junior Master Brons W&LBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Herent
7-8 janGullegemse BC 2017B1 B2 C1 C2 DGullegem
7-8 janDe NekkerB1 B2 C1 C2 DMechelen
7-8 janPerformance EsneuxB1 B2 C1 C2 DEsneux
14 janBC Herne vzw - Nationaal jeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17Herne
14 janBC Beaumontois Jeunes 2017Minibad -11 -13 -15 -17 -19Beaumont
14-15 janTournoir BC LovervalA B1 B2Loverval
21 janMBC Drop Internationaal Jeugdtornooi 2017Minibad -11 -13 -15 -17Merchtem
21 janLes Volants Frameries JeunesMinibad -11 -13 -15 -17Frameries
21 janDe Bokkerijder Internationaal Pouletornooi 2017B1 B2 C1 C2 DOverpelt
21-22 janBlocry BC asblB1 B2 C1 C2 DLouvain-La-Neuve
21-22 jan47ste Internationaal Tornooi Brugse BCA B1 B2 C1 C2 DBrugge
28 janSmash BCB1 B2 C1 C2 DEkeren
28 janTournoi Jeunes-Vétérans Bierset BC+35Grâce-Hollogne
28-29 janNambadC1 C2 DTemploux (Namen)
28-29 janJet'plumeA B1 B2 C1 C2 DJette
28-29 janEast Belgian Cup Eynatten 2017B1 B2 C1 C2 DEynatten
28-29 janYonex Belgian Junior Master Zilver TienenBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Tienen
28-29 janHebad geannuleerdB1 B2 C1 C2 DHeusden

februari 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 febBelgische Kampioenschappen ElitesA (B1 voorwaarden)Neuchâteau
4-5 febBC Ohey 2017B2 C1 C2 DOhey
4-5 febTournoi International Brunehaut 2017B1 B2 C1 C2 DBléharies
11 febJodoigne Jeunes et Veterans Amical-17 et +35Jodoigne
11 febTournoi National du BC Soignies C1-C2-D 2017C1 C2 DSoignies
11-12 febPK VVBBC Jeugd-Senioren en RolstoelbadmintonMinibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Machelen
11-12 febWest-Vlaanderen Jeugd- en VeteranenkampioenschappenMinibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Gits
11-12 febProvinciale Kampioenschappen Jeugd, Veteranen en G-sportMinibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Houthalen
11-12 febInternationaal Tornooi Brasschaat 2017A B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
11-12 febProvinciale Kampioenschappen Antwerpen voor jeugd en seniorenMinibad -11 -13 -15 -17 -19 +3
11-12 febChampionnats LFBB JeunesMinibad -11 -13- 15 -17Eghezée
11-12 feb36e Tornooi The Flying ShuttlesB1 B2 C1 C2 DZaffelare
11-12 febCharleroiB1 B2 C1 C2 DCharleroi
11-12 febPython 2017B2 C1 C2 DAuderghem
11-12 febPK PBO Jeugd en Veteranen 2017Minibad -11 -13 -15 -17 -19 +3Temse
11-12 febTournoi BC Waremme ASBLB1 B2 C1 C2 DWaremme
18 febCOQ Mosan JeunesMinibad -11 -13 -15 -17 -19Herstal
18-19 febBad Bertrix Club 2017 -B2-C1-C2-D-B2 C1 C2 DLibin
18-19 febTornooi Badminton Team Halle 2017A B1 B2 C1 C2 DHalle
18-19 febWalhain 87 BCB1 B2 C1 C2 DWalhain
18-19 feb3e Nationaal Toernooi BC Ombesa 2017B1 B2 C1 C2 DBrugge
24-26 febBad Oupeye International 2017A B1 B2Hermalle sous Argenteau
25-26 febYonex Belgian Junior Master Zilver West VlaanderenBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Eernegem
25-26 febBC PeruwelzC1 C2 DPeruwelz

maart 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 mrtDibad Int.A B1 B2 C1 C2 DDilsen-stokkem
4-5 mrtTournoi National BC Nivellois -C2-D-C2 DNivelles
4-5 mrtNBC Huy AsblB1 B2 C1 C2 DHuy
4-5 mrt14de Internationaal Toernooi BC BarlokeB1 B2 C1 C2Lombardsijde
4-5 mrtBadminton Buggenhout Tornooi 2017B1 B2 C1 C2 DBuggenhout
11 mrtKlassementstornooi NeerpeltB1 B2 C1 C2 DNeerpelt
11 mrtRita Serveert Kontich 2017B1 B2 C1 C2 DKontich
11-12 mrtBC Challenge 2017B1 B2 C1 C2 DWetteren
11-12 mrtLa Fine Plume 2017B1 B2 C1 C2 DMont-Saint-Guibert
11-12 mrtRegenboogtornooi WaregemA B1 B2 C1 C2Waregem
11-12 mrtLienne BCC1 C2 DLierneux
11-12 mrtGrace Victor Jeunes et Veterans-11 -13 -15 -17Grâce-Hollogne
18 mrtYonex Belgian Junior Master Brons Latem De PinteBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17De Pinte
18 mrtTournoi Rixensart Jeunes 2017Minibad -11 -13 -15 -17Rixensart
18-19 mrtBad'Bastogne B1-B2-C1-C2B1 B2 C1 C2Bastogne
18-19 mrtMBC Drop Internationaal Open 2017B1 B2 C1 C2 DMerchtem
18-19 mrtBC Enghien - SillyA B1 B2 C1 C2 DEnghien
18-19 mrtStekene BCB1 B2 C1 C2 DStekene
18-19 mrtBad'Bastogne DDBastogne
25-26 mrtInternationaal Pouletornooi RijkerackB1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
25-26 mrtTournoi Bierset BC -C-D-C1 C2 DGrâce-Hollogne
25-26 mrtMont-sur-Marchienne -A-B1-B2-A B1 B2Mont-sur-Marchienne
26 mrtCiney Jeunes-11 -13 -15 -17 -19Ciney
26 mrtRoyal Antwerp JeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17 -19Wilrijk

april 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 aprBC Ecaussinnois Jeunes et VétéransMinibad -11 -13 -15 -17 +35Ecaussinnes
1-2 apr44e Tornooi AmateursA B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
1-2 aprCoq MosanB1 B2 C1 C2 DHerstal
1-2 aprBC Namur 2017B1 B2 C1 C2 DNamen
1-2 aprInternationaal Badmintontornooi Roeselare BCB1 B2 C1 C2 DRoeselare
8 aprTournoi BC LovervalB1 B2 C1 C2Loverval
8 aprTournoi B Bierset BCB1 B2Grâce-Hollogne
8-9 aprBC DanlieB1 B2 C1 C2 DHamme
8-9 aprBrusselsB1 B2 C1 C2 DBrussel
8-9 aprDropshotA B1 B2 C1 C2Houthalen-Helchteren
14-16 aprRos Beiaard Badminton Cup 2017A B1 B2 C1 C2Dendermonde
15-16 aprBadsax 2017C1 C2 DMiavoye (Onhaye)
15-16 aprJls Badminton RouxB1 B2 C1 C2 DRoux
15-16 aprPaastornooi BC Sportif 2017B1 B2 C1 C2 DEernegem
15-17 aprYonex Belgian Junior Master Goud - Olve Victor JuniorBJMC Gold-11 -13 -15 -17Edegem
22 aprYonex Belgian Junior Master Circuit Brons BuggenhoutBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Buggenhout
22-23 aprGemblouxC1 C2 DGembloux
22-23 aprInternationaal Sigma Coating Tornooi Izegem 2017B1 B2 C1 C2 DIzegem
22-23 aprBad 79A B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
22-23 aprLes Volants FrameriesB1 B2 C1 C2 DFrameries
28-30 aprABCD Tornooi Lokerse BC 2017A B1 B2 C1 C2 DLokeren
29 aprDijlevallei JeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17Kessel-lo
29-30 aprBC La HulleB1 B2 C1 C2 DProfondeville

mei 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6 mei4Ghent PouletornooiB1 B2 C1 C2 DMariakerke
6 meiBrussels International Doubles Badminton TournamentB1 B2 C1 C2 DWezembeek Oppem
6-7 meiVBC 2017B1 B2 C1 C2 DVarsenare
6-7 meiTournoi de la Plume BoraineC1 C2 DSaint-Ghislain
6-7 meiTournoi National BC MarcheB1 B2 C1 C2 DJemelle
6-7 meiYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver OupeyeBJMC Zilver-11 -13 -15Hermalle sous Argenteau
6-7 meiBaf Fernelmont TopA B1 B2 C1 C2Fernelmont
7 meiJeugdtornooi BC Wolvertem 2017Minibad -11 -13 -15 -17Meise
13-14 meiNationaal Tornooi BC Dilbeek 2017A B1 B2 C1 C2 DGroot-Bijgaarden
13-14 meiOlve BCB1 B2 C1 C2 DEdegem
13-14 meiBC Saint-Léger 2017 B1-C1B1 B2 C1Saint-Lèger
13-14 meiTournoi du BC ManageB1 B2 C1 C2 DManage
13-14 meiBC Saint-Léger 2017 C2-DC2 DSaint-Léger
20-21 meiBC Limal 2017B1 B2 C1 C2 DLimal
20-21 meiBC Villers-Wanze 2017A B1 B2 C1 C2 DWanze
20-21 meiIPJO-11 -13 -15 -17
20-21 meiCiney B2-DB2 C1 C2 DCiney
20-21 meiBC PeruwelzB1 B2 C1 C2Peruwelz
20-21 meiBC Ecaussinnois 2017B2 C1 C2 DEcaussinnes
27-28 meiOpbad TornooiB1 B2 C1 C2Opglabbeek

juni 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 junBC ViséB1 B2 C1 C2 DVisé
3-4 junTournoi Rixensart A-B 2017A B1 B2La Hulpe
3-4 junTournoi de ThuinC1 C2 DThuin
10 junBelgische Kampioenschappen senioren 2017+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65
17-18 junTournoi Badclub EghezeeB1 B2 C1 C2 DEghezée
17-18 junTournoi National du BC Soignies 2017A B1 B2 C1Soignies
24-25 junPlume VolanteB1 B2 C1 C2 DEmbourg
24-25 junTornooi BC Beveren 2017B1 B2 C1 C2Beveren
24-25 junWaterloo InternationalA B1 B2 C1Waterloo
24-25 junDragonbadC1 C2 DHavre
25 junJembad-11 -13 -15 -17 +35Rochefort-Jemelle

juli 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 julSummer Time - 3rd International Tournament for Adults and JuniorsB1 B2 C1 C2 D -11 -13 -15 -17Brussel
1-2 julTournoi du BC LVLGB1 B2 C1 C2 DGrivegnée
1-2 julHebad OpenA B1 B2 C1 C2Heusden-Zolder
8-9 julMalmedy Badminton Club AsblB1 B2 C1 C2 DMalmedy
15-16 julTournoi Bierset BCB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne

augustus 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
12-13 augFlemish Summer EventA B1 B2 C1 C2 DWetteren
19-20 augGrace NationalB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne
26-27 aug40ste Nationaal Tornooi Antverpino Kon. BC 2017B1 B2 C1 C2 DAntwerpen
26-27 augBad Bertrix Club A-B2A B1 B2Libin

september 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 sepNationaal Blauwput TornooiB1 B2 C1 C2 DKessel-Lo
2-3 sepPlumulatornooi 2017B1 B2 C1 C2 DBornem
2-3 sepTournoi du Badminton Club de SeraingB1 B2 C1 C2 DSeraing
2-3 sepLa Plume Stéphanoise-OttigniesB1 B2 C1 C2 DCeroux-Mousty
9-10 sepYonex Belgian Junior Master Circuit Brons LokerenBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Lokeren
9-10 sepInternationaal Tornooi BC Zwijndrecht 2017A B1 B2 C1 C2Zwijndrecht
9-10 sepSaint JobB1 B2 C1 C2 DBrussel
9-10 sepJembadB1 B2 C1 C2 DJemelle (Rochefort)
9-10 sepTournoi du BC Villers-Wanze asblB1 B2 C1 C2 DWanze
13-16 sepYonex Belgian International 2017ALeuven
22-24 sepYonex Belgian JuniorAHerstal
23-24 sepYonex Belgian Junior Master Circuit Zilver LimburgBJMC Zilver-11 -13 -15Dilsen
23-24 sep24th International Tournament BC De PluimplukkersA B1 B2 C1 C2 DGent
23-24 sepNBC Huy Tournoi en poules C1-DC1 C2 DHuy
23-24 sepBC BeaumontoisB1 B2 C1 C2 DBeaumont
30 sep-1 oktAthois le VolantB1 B2 C1 C2 DMeslin l'Evêque
30 sep-1 okt22nd European Chocolate Championship 2017A B1 B2 C1 C2 DWoluwe-Saint-Lambert
30 sep-1 oktInternationaal Pouletornooi Brasschaat 2017B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
30 sep-1 okt11e Internationale Badmintontornooi BC Tielt 2017B1 B2 C1 C2 DTielt

oktober 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1 oktNero's BC JeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17Hoeilaart
6-8 okt27th International Tournament Drive BCA B1 B2 C1 C2Dendermonde
7 oktTournoi Jeunes et Vétérans Bad'Bastogne-11 -13 -15 -17 -19 veteranenBastogne
7-8 oktBAF Fernelmont B2-DB2 C1 C2 DFernelmont
7-8 oktTournoi National BC Nivellois B1-C1B1 B2 C1Nijvel
14 oktMont-sur-Marchienne Jeunes et Vétérans-11 -13 -15 -17Mont-sur-Marchienne
14 oktYonex Belgian Junior Master Circuit Brons Georges RogiersBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Merksem
14-15 oktNationaal Badmintontornooi De Treffers Overijse 2017B1 B2 C1 C2 DOverijse
14-15 okt24ste Leietornooi Badmintonclub Latem-de PinteB1 B2 C1 C2 DSint-Martens-Latem
14-15 oktOpbad Edmond Bauduin PouletornooiB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
14-15 oktTournoi International BC Marche A-B2A B1 B2Rochefort
14-15 oktAs du Volant WellinC1 C2 DWellin
14-15 oktRixensart BCB1 B2 C1 C2 DRixensart
15 oktMont-sur-Marchienne C1-DC1 C2 DMont-sur-Marchienne
21-22 oktWaterloo National C2-DC2 DWaterloo
21-22 oktTournoi International BC SaiveB1 B2 C1 C2 DSaive
21-22 oktVisé Jeunes 2017-11 -13 -15 -17Visé
21-22 oktTournoi National CB BrunehautB1 B2 C1 C2 DBrunehaut
21-22 oktRoyal Antwerp 2017A B1 B2 C1 C2Borgerhout
21-22 oktInternational in Flanders Fields Tournament IeperB1 B2 C1 C2 DIeper
22 oktWaterloo JeunesMinibad -11 -13 -15Waterloo
28 oktYonex Belgian Junior Master Circuit Brons De BokkerijderBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Overpelt
28-29 okt36e Internationaal Tornooi DZ99B1 B2 C1 C2 DZwevegem
28-29 oktBad Oupeye B1-DB1 B2 C1 C2 DHermalle-sous-Argenteau
28-29 oktBacss National 2017B1 B2 C1 C2 DMerksem
28-29 oktChimay BadB1 B2 C1 C2 DChimay

november 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 novProvinciale Kampioenschappen Antwerpen voor volwassenenA B1 B2 C1 C2 DMol
4-5 novWest-Vlaamse KampioenschappenA B1 B2 C1 C2 DKortrijk
4-5 novLimburgse Provinciale Kampioenschappen Elite en RollersA B1 B2 C1 C2 DBocholt
4-5 novVVBBC Provinciale Kampioenschappen A-DA B1 B2 C1 C2 DMachelen
4-5 novProvinciale Kampioenschappen PBO 2017A B1 B2 C1 C2 DSint-Niklaas
4-5 novChampionnats LFBBA
11-12 novInternational Tournoi Verviers 2017 A-C1A B1 B2 C1Verviers
11-12 novBC LovervalC1 C2 DLoverval
11-12 novTournoi BC JodoigneB1 B2 C1 C2 DHeilissem
11-12 novNero's BC Nationaal ToernooiB1 B2 C1 C2 DHoeilaart
12 novBlauwput JeugdtornooiMinibad -11 -13 -15 -17Kessel-Lo
12 novYonex Belgian Junior Master Circuit Brons DanlieBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Hamme
18-19 novSportsa BCB1 B2 C1 C2 DSambreville
18-19 novGrace International A-C1A B1 B2 C1Grâce-Hollogne
18-19 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2017B1 B2 C1 C2 DRonse
18-19 novBelgische Kampioenschappen Jeugd 2017-11 -13 -15 -17 -19 (voorwaarden)Lokeren
25 novBC Waremme Double B2-DB2 C1 C2 DWaremme
25-26 novAA-Drink Cup Badminton Vlaanderen 2017A B1Gent
25-26 novJembadC1 C2 DRochefort
25-26 novKraainem 2017B1 B2 C1 C2 DKraainem
25-26 novBC K2 Tournoi Poules C1-DC1 C2 DBraine-le-Comte
26 novBC Waremme Tournoi Jeunes-11 -13 -15 -17Waremme

december 2017

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 decSinterklaas TornooiB1 B2 C1 C2 DBocholt
2 decYonex Belgian Junior Master Circuit Brons GitsBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Gits
2-3 decBC 't BeerkeB1 B2 C1 C2 DBeerse
2-3 decLa Plume BoraineA B1 B2 C1 C2Saint-Ghislain
9-10 decNationaal Tornooi BC Herne A-DA B1 B2 C1 C2 DHerne
9-10 decBAF Fernelmont VeteranVeteranenFernelmont
16 decYonex Belgian Junior Master Circuit Brons VerviersBJMC BronsMinibad -11 -13 -15 -17Spa
16-17 decBC Namur B1-C2B1 B2 C1 C2Namen
16-17 decBad 79 Anderlecht Tournoi VétéransVeteranenAnderlecht
16-17 decBad 79 Anderlecht Tournoi JeunesMinibad -11 -13 -15 -17Anderlecht
23 decKersttornooi De MintonsB1 B2 C1 C2 DSint-Niklaas
23-24 decKersttornooi TorhoutA B1 B2 C1 C2 DTorhout
23-24 decTots TornooiB1 B2 C1 C2 DKeerbergen
30-31 decGullegemse BC 2017B1 B2 C1 C2 DGullegem