Tornooi Kalender - 2016

« vorig jaar | | volgend jaar »Filter:

januari 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
9 janYonex Belgian Junior Master Brons W&LBJMC Brons-9 -11 -13 -15Veltem Beisem
9-10 janDe NekkerB1 B2 C1 C2 DMechelen
9-10 janEsneuxB1 B2 C1 C2 DEsneux
16 janHerne jeugdtornooi-9 -11 -13 -15 -17Herne
16-17 janStekeneStekene
16-17 janJembadB1 B2 C1 C2 DJemelle
16-17 janLovervalA B1 B2Loverval
16-17 janIntn. De BokkerijderB1 B2 C1 C2 DOverpelt
16-17 janLFBB Championnats jeunesBJMC Zilver-9 -11 -13 -15Edingen
23-24 jan46ste Intn. tornooi BrugseA B1 B2 C1 C2 DBrugge
23-24 janBlocryB1 B2 C1 C2 DLouvain la Neuve
30 janDrop Merchtem jeugdtornooi-9 -11 -13 -15 -17Merchtem
30 janSmash AntwerpenB1 B2 C1 C2 DEkeren
30-31 janEynattenEynatten
30-31 janJet PlumeA B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
30-31 janWellinB1 B2 C1 C2 DWellin
30-31 janBierset jeugdtornooi + veteranen-11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Grace Hollogne
30-31 janHebadB1 B2 C1 C2Heusden Zolder
30-31 janNambadC1 C2 DNamen
30-31 janYonex Belgian Junior Master Zilver TienenBJMC Zilver-11 -13 -15Tienen

februari 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
6-7 febBelgische Kampioenschappen 2016Heist op den Berg
6-7 feboheyB2 C1 C2 DOhey
6-7 febJodoigne jeugd en veteranen-11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Geldenaken
6-7 febLa PepiniereB1 B2 C1 C2 DBleharies
13 febPythonB2 C1 C2 DEtterbeek
13 febSoigniesC1 C2 DSoignies
13-14 febIntn. tornooi BrasschaatA B1 B2 C1 C2 DBrasschaat
13-14 febThe Flying ShuttlesB1 B2 C1 C2 DZaffelare
13-14 febOmbesaB1 B2 C1 C2 DBrugge
13-14 febCharleroiB1 B2 C1 C2 DCharleroi
13-14 febWaremmeB1 B2 C1 C2 DWaremme
13-14 febProvinciaal Kampioenschap jeugd en veteranen WVBFBJMC Zilver-11 -13 -15 -17 -19 V1 V2 V3Deerlijk
13-14 febProvinciaal Kampioenschap jeugd, veteranen en rollers VVBBCBJMC Zilver-9 -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3 rollersnog te bepalen
13-14 febProvinciaal Kampioenschap jeugd en veteranen PBOBJMC Zilver-11 -13 -15 -17 -19 V1 V2 V3Lokeren
13-14 febProvinciaal Kampioenschap jeugd, veteranen & G-sport Badminton LimburgBJMC Zilver-11 -13 -15 -17 -19 V1 V2 V3 + G sportNeerpelt
20 febMont sur Marchienne jeugd en veteranen-9 -11 -13 -15 -17 V2 V3Mont sur Marchienne
20-21 febBeerkeB1 B2 C1 C2 DBeerse
20-21 febHalleA B1 B2 C1 C2Halle
20-21 febWalheinB1 B2 C1 C2 DWalhein
20-21 febBertrixC1 C2 D
21 febMont sur MarchienneDMont sur Marchienne
27-28 febBelgisch Kampioenschap jeugd-11 -13 -15 -17 -19
27-28 febPerulwezC1 C2 DPerulwez

maart 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 mrtTienenB1 B2 C1 C2 DTienen
5-6 mrtBuggenhoutB1 B2 C1 C2 DBuggenhout
5-6 mrtBarlokeB1 B2 C1 C2 DLombarsijde
5-6 mrtDilsenA B1 B2 C1 C2 DDilsen
5-6 mrtHuyB1 B2 C1 C2 DHuy
5-6 mrtNivellesC1 C2 DNijvel
5-6 mrtYonex Belgian Junior Master Zilver Sportsa AuvelaisBJMC Zilver-11 -13 -15
12 mrtGrace jeugdtornooi-11 -13 -15 -17 -19Grace Hollogne
12 mrtNeerpeltB1 B2 C1 C2 DNeerpelt
12-13 mrt25ste Interationaal RegenboogtornooiA B1 B2 C1 C2Waregem
12-13 mrtFine PlumeB1 B2 C1 C2 DMont Saint Guibert
12-13 mrtLienneC1 C2 D
12-13 mrtChallenge WetterenB1 B2 C1 C2 DWetteren
19 mrtYonex Belgian Junior Master Brons De PinteBJMC Brons-9 -11 -13 -15 -17De Pinte
19-20 mrtRijckerackB1 B2 C1 C2 DRijkevorsel
19-20 mrtDrop MerchtemB1 B2 C1 C2 DMerchtem
19-20 mrtRixensart-9 -11 -13 -15 -17Rixensart
19-20 mrtBastogneB1 B2 C1 C2 DBastogne
19-20 mrtEnghienA B1 B2 C1 C2 DEdingen
19-20 mrtCardinal MercierB1 B2 C1 C2 D
22-27 mrtSportifB1 B2 C1 C2 DEernegem
25-27 mrtRos Beiaard CupA B1 B2 C1 C2Dendermonde
26-27 mrtNamenB1 B2 C1 C2 DNamen
26-28 mrtVictor Junior Olve TournementBJMC Gold-11 -13 -15 -17Edegem

april 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2 aprEcaussinnois jeugdtornooi-11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Ecaussinnes
2-3 aprBadclub EghezeeB1 B2 C1 C2 DEghezee
2-3 aprBiersetC1 C2 DGrace Hollogne
2-3 aprMont sur MarchienneA B1 B2Mont sur Marchienne
3 aprCiney-11 -13 -15Ciney
9 aprLovervalB1 B2 C1 C2Loverval
9 aprBrusselsB1 B2 C1 C2 DAnderlecht
9-10 aprCoq MosanB1 B2 C1Herstal
9-10 aprAmateursA B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
9-10 aprRoeselareB1 B2 C1 C2 DRoeselare
16 aprBiersetB1 B2Grace Hollogne
16-17 aprDropshotA B1 B2 C1 C2Houthalen
16-17 aprDanlieB1 B2 C1 C2 DHamme (OVL)
16-17 aprJLS badminton RouxB1 B2 C1 C2 DRoux
16-17 aprBad SaxC1 C2 DMiavoye
22-24 aprOupeyeA B1 B2Oupeye
23 aprYonex Belgian Junior Master Brons BuggenhoutBJMC Brons-9 -11 -13 -15Buggenhout
23-24 aprIzegemB1 B2 C1 C2 DIzegem
23-24 aprBad 79B1 B2 C1 C2 DAnderlecht
23-24 aprLes VolantsB1 B2 C1 C2 DFrameries
30 apr-1 meiLokerseA B1 B2 C1 C2 DLokeren
30 apr-1 meiBelgisch Kampioenschap Veteranen+35 +40 +45 +50 +55 +60 +65nog te bepalen
30 apr-1 meiLa HulleB1 B2 C1 C2 DProfondville
30 apr-1 meiNegundo SportsB2 C1nog te bepalen

mei 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
7 mei4GhentB1 B2 C1 C2 DMariakerke
7-8 meiBaf FernelmontA B1Fernelmont
7-8 meiBC MarcheB2 C1 C2 DJemelle
7-8 meiVarsenareB1 B2 C1 C2 DJabbeke
14 meiBad Oupeye jeugdtornooi-11 -13 -15 -17Oupeye
14-15 meiDilbeekA B1 B2 C1 C2 DGroot-Bijgaarden
14-15 meiOlveB1 B2 C1 C2 DEdegem
14-15 meiSt LegerB1 B2 C1 C2 DSaint Leger
14-15 meiManageB1 B2 C1 C2 DManage
14-15 meiLa Poutre De LimalB1 B2 C1 C2 DLimal
21-22 meiIPJO-11 -13 -15 -17Leuven
21-22 meiVillers-WanzeA B1 B2 C1 C2 DWanze
21-22 meiPerulwezB1 B2 C1Perulwez
21-22 meiEcaussinnoisC1 C2 DEcaussinnes
21-22 meiCineyC1 C2 DCiney
22 meiCharleroi jeugd en veteranen-9 -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Charleroi
28-29 meiOpbadB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek

juni 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
4-5 junViséB1 B2 C1 C2 DVisé
4-5 junRixensartA B1 B2Rixensart
4-5 junPlume BoraineC1 C2 Dnog te bepalen
11-12 junThudinienC1 C2 DThuin
18-19 junLe LogisB1 B2 C1 C2 Dnog te bepalen
18-19 junLe Logis jeugdtornooi-9 -11 -13 -15nog te bepalen
18-19 junSoigniesA B1 B2 C1Soigniers
25 junJembad jeugd en veteranen-9 -11 -13 -15 -17 V1 V2 V3Rochefort
25-26 junWaterlooA B1 B2 C1Waterloo
25-26 junPlume VolanteB1 B2 C1 C2 DEmbourg
25-26 junBeverenB1 B2 C1 C2 DBeveren

juli 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
2-3 julValeureux LiegoisB2 C1 C2 DGrivegnee
9-10 julMalmedyB1 B2 C1 C2 DMalmedy
16-17 julBiersetB1 B2 C1 C2 DGrace Hollogne

augustus 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
13-14 augFlemish Summer badminton TournamentA B1 B2 C1 C2 DWetteren
20-21 augGrace Victor nationalB1 B2 C1 C2 DGrâce-Hollogne
27-28 augKumpoo Bertrix 2016A B1 B2Libin
27-28 aug39ste Nat. Tornooi AntverpinoB1 B2 C1 C2Ekeren

september 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3-4 sepTournoi du Badminton Club de Seraing 2016B1 B2 C1 C2 D
3-4 sepPlumulatornooi 2016B1 B2 C1 C2 DBornem
3-4 sepLa Plume Stéphanoise-Ottignies 2016B1 B2 C1 C2 DCéroux-Mousty
10 sepYonex Belgian Junior Master Brons LokerenBJMC Bronsminibad -11 -13 -15 -17Lokeren
10-11 sepInternationaal Tornooi BC Zwijndrecht vzw 2016A B1 B2 C1 C2Zwijndrecht
10-11 sepTournoi Saint Job 2016B1 B2 C1 C2 DBrussel
10-11 sepJembad Sept 2016B1 B2 C1 C2 DJemelle
10-11 sepB.C. VILLERS-WANZEB1 B2 C1 C2 DWanze
14-17 sepYONEX Belgian International 2016BELeuven
17-18 sepBC Marche 2016Jemelle
24-25 sepECC#21 - European Chocolate Championship 2016B1 B2 C1 C2 DBrussel
24-25 sepYONEX Belgian junior 2016BEHerstal
24-25 sepYonex Belgian Junior Master Zilver DibadBJMC Zilver-11 -13 -15 -17Dilsen - Stokkem
24-25 sepNBC HUY D-C2-C1 en poulesC1 C2 DHuy
24-25 sepBC Beaumontois 2016B1 B2 C1 C2 DBeaumont
24-25 sep23rd International Tournament BC De PluimplukkersA B1 B2 C1 C2 DGent

oktober 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
1-2 okt10de Intn. tornooi BC Tielt 2016B1 B2 C1 C2 DTielt
1-2 oktNero's jeugdtornooiminibad -11 -13 -15 -17Hoeillaart
1-2 oktIntn. pouletornooi BrasschaatB1 B2 C1 C2 DBrasschaat
1-2 oktAthois le volantB1 B2 C1 C2 DMeslin l'évêque
1-2 oktBCCMB1 B2 C1 C2 DBraine-l'Alleud
7-9 oktIntn. tournament DRIVE BCA B1 B2 C1 C2Dendermonde
8 oktYonex Belgian Junior Master Brons GitseBJMC Bronsminibad -11 -13 -15Gits
8-9 oktOpbad poule tornooi Edmond BauduinB1 B2 C1 C2 DOpglabbeek
8-9 oktTournoi National BC NivelloisB1 B2 C1Nijvel
8-9 oktBaf FernelmontB2 C1 C2Fernelmont
8-9 oktDe Treffers OverijseB1 B2 C1 C2 DOverijse
15 oktYonex Belgian Junior Master Brons Georges RogiersBJMC Bronsminibad -11 -13 -15 -17Borgerhout
15-16 oktRixensartB1 B2 C1 C2 DRixensart
15-16 okt23ste Leietornooi Latem - De PinteB1 B2 C1 C2 DSint-Martens-Latem
15-16 oktAs du volant - WellinC1 C2 DWellin
15-16 oktMont sur Marchienne jeunes & vétérans-11 -13 -15 -17 & 35+Mont sur Marchienne
15-16 oktBad'BastogneA B1Bastogne
16 oktBad'Bastogne jeunes & vétérans-11 -13 -15 -17 -19 & 35+Bastogne
22 oktWaterloo National C2 - DC2 DWaterloo
22 oktDragonbadminibad -11 -13 -15Erbisoeul
22-23 oktWaterloo Jeunesminibad -11 -13 -15Waterloo
22-23 oktRoyal AntwerpA B1 B2 C1 C2 DBorgerhout
29 oktYonex Belgian Junior Master Brons De BokkerijderBJMC Bronsminibad -11 -13 -15 -17Overpelt
29-30 oktOupeyeB1 B2 C1 C2 DOupeye
29-30 okt35ste Intn. tornooi DZ99B1 B2 C1 C2 DDeerlijk
29-30 oktBacss national 2016B1 B2 C1 C2 DMerksem
29-30 oktChimay BadA B1 B2Chimay
29-30 oktChimay BadC1 C2 DChimay

november 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
5-6 novProvinciaal Kampioenschap Oost VlaanderenA B1 B2 C1 C2 DStekene
5-6 novMasters Series LFBBA B1 B2 C1 C2 DLouvain la Neuve
5-6 novProvinciaal Kampioenschap LimburgA B1 B2 C1 C2 DBocholt
5-6 novProvinciaal Kampioenschap AntwerpenA B1 B2 C1 C2 DDuffel
5-6 novProvinciaal Kampioenschap Vlaams BrabantA B1 B2 C1 C2 DHalle
5-6 novProvinciaal Kampioenschap West VlaanderenA B1 B2 C1 C2 DKortrijk
12 novBlauwput jeugdtornooiminibad -11 -13 -15 -17Kessel Lo
12 novYonex Belgian Junior Master Brons DanlieBJMC Bronsminibad -11 -13 -15Hamme (OVL)
12-13 novHuirtuits DropkeB1 B2 C1 C2Herenthout
12-13 novtournoi international du RBC VerviersA B1 B2Verviers
12-13 novNero's BC Nationaal tornooiB1 B2 C1 C2 DHoeillaart
12-13 novTournoi BC LovervalC1 C2 DLoverval
19-20 novTournoi Sportsa BCB1 B2 C1 C2 Dsambreville
19-20 novBelgische Kampioenschappen jeugd 2016-11 -13 -15 -17 -19Ieper
19-20 novInternationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2016B1 B2 C1 C2 DRonse
19-20 nov35ste Dijlevallei tornooiB1 B2 C1 C2 DKessel Lo
19-20 novGrace Victor nationalA B1 B2 C1Grace Hollogne
19-20 novWaremmeB2 C1 C2 DWaremme
26-27 novKraainem 2016B1 B2 C1 C2 DKraainem
26-27 novBC K2C1 C2 DBraine-le-Comte
26-27 novJembadC1 C2 DJemelle
26-27 novAA-drink Cup Badminton Vlaanderen 2016A BHeist op den Berg
26-27 novWaremme jeunes-11 -13 -15 -17Waremme
26-27 novBC SaiveB1 B2 C1 C2 DFléron

december 2016

PeriodeNaamGroepCategoriePlaats
3 decBobad Sint Niklaas PouletornooiB1 B2 C1 C2 DBocholt
3 decYonex Belgian Junior Master Brons EnghienBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Enghien
3-4 decBC 't BeerkeB1 B2 C1 C2 DBeerse
3-4 decTournoi de la Plume BoraineA B1 B2 C1Saint-Ghislain
10-11 decBAF Fernelmont C2 - D - JuniorsC2 D minibad -11 -13 -15Fernelmont
10-11 decBC Herne vzw Nationaal tornooiA B1 B2 C1 C2 DHerne
17 decYonex Belgian Junior Master Brons VerviersBJMC BronsMinibad -11 -13 -15Spa
17 decBad 79 - JeunesMinibad -11 -13 -15 -17Anderlecht
17-18 decDe MintonsB1 B2 C1 C2 DSint-Niklaas
17-18 decBC Namur B1-B2-C1-C2 2016B1 B2 C1 C2Namen
17-18 decTots KeerbergenB1 B2 C1 C2 D + rolstoelKeerbergen
18 decBad 79 - Vétérans+35Anderlecht
26-27 decKersttornooi TorhoutA B1 B2 C1 C2 DTorhout